دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

محمد طبیبیان، موسی غنی نژاد، حسین عبده تبریزی، غلامرضا سلامی به همراه 46 اقتصاددان دیگر با صدور بیانیه‌ای از روحانی حمایت کردند.

 

به گزارش ستاد نمایندگان ادوار حامی دکتر روحانی، جهت گیری گروه های مختلف جامعه از جمله اقتصاد دانان، هنرمندان ، ورزشکاران و مسئولان قدیم و جدید از نامزدها  در روزهای باقی مانده تا 29 اردیبهشت تشدید شده و این گروه ها با اعلام حمایت از نامزد مورد نظر ، سعی در ترغیب دیگران دارند.

در آخرین رویداد مرتبط با این موضوع، 50 اقتصاددان از جمله حسین عبده تبریزی و سعید لیلاز در بیانیه‌ای حمایت از روحانی را در جریان دوازدهمین انتخابان ریاست جمهوری اعلام کردند.

متن بیاینه حمایت از حسن روحانی:

در زمان حاضر جامعه ایران در یک نقطه عطف تاریخی قرار دارد که هرگونه کم توجهی به درک خطیر بودن موقعیت کنونی نه فقط آینده نزدیک، بلکه سرنوشت نسل‌های آتی را دستخوش تغییرات نگران کننده ای خواهد کرد. تجربه انتخابات سال 92 نشان می‌دهد بخش بزرگی از ملت ایران از سیاست‌های عوام گرایانه و هزینه های سنگینی که در همه ابعاد بر ملت ایران تحمیل کرده، آگاه هستند و امید است تا با بهره گیری از خرد جمعی راه اجتناب از مسیر آزمون شده را برگزینند .

حل بحران هسته‌ای و اجرای برجام، ایجاد فضای آرامش در جامعه، پیگیری ثبات در بازارها و کنترل تورم و امنیت بیشتر در حوزه های اجتماعی و سیاسی همه از دستاوردهای راه جدیدی هستند که ملت ایران برای یک توسعه پایدار نیازمند است .

اگرچه هنوز راه بسیاری تا تحقق همه خواسته های ملت باقی است، ولی انتخاب یک مسیر مناسب گویای آن است که اگر ملت و سیاستگذاران همه دست در دست هم و با استفاده از خرد جمعی راه حل مشکلات را در پیش گیرند، نیل به دوران بهره‌وری و شکوفایی دور از دسترس نخواهد بود .

امضاء کنندگان این بیانیه امید آن دارند ملت ایران با درس عبرت از اتلاف منابع گسترده در دوران حاکمیت عوام گرایی و همچنین با بهره‌گیری از تجربه سیاست‌های مخرب مشابه در سایر کشورها، با رای به حسن روحانی، راه به سوی آرامش داخلی، بهبود شرایط بین المللی، توسعه و پیشرفت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی وسیاسی را هموار وهمچنین زمینه‌سازی در تلاش گسترده و همگانی در فقر زدائی از مناطق و اقشار جامعه را تسهیل کنند.

این 50 اقتصاد دان شامل افراد زیر هستند:

محمد طبیبیان، موسی غنی نژاد، مسعود روغنی زنجانی، علی‌نقی مشایخی، مهدی بهکیش، حسین عبده تبریزی، بهرنگ اسدی، سید مرتضی افقه، لطفعلی بخشی، جلال الدین جلالی، احمد حاتمی یزد، حسن خوشپور، ناصر خیابانی، محسن خلیلی عراقی، جعفر خیرخواهان،رضی حاجی آقامیری ، پویا جبل عاملی، فاطمه دانشور، علی دینی ترکمانی، علی دادپی، یداله دادگر، غلامرضا سلامی، ﺳﻴﺪ ﺣﺴﻴﻦ ﺳﺠﺎﺩﻱ ﻓﺮ، داوود سوری، سهراب سلیمان ئوف، علیرصا سلطانی، سید کمال سید علی، مهدی شجاع، مصطفی طهماسبی، پرهام فرهنگ‌وصال، مهدی عسلی، مهدی فدائی، علی فرحبخش، حمزه عرب زاده، جعفر عبادی، مهرداد علیمرادی، محسن فروغی فر، علی قنبری، مسعود فرخی، غلامرضا کشاورز حداد، سید محمد کریمی، سعید لیلاز، محمد لاهوتی، محمد هادی مهدویان، فاطمه مقیمی، محمد مروتی، محمد ماشین‌چیان، علی مزیکی، مهدی ناجی، عطیه وحیدمنش.

انتهای پیام

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group