دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

به گزارش ستاد نمایندگان ادوار حامی دکتر روحانی، دکتر "محمدطاهر کنعانی" در شهرستان سلسله لرستان برای حمایت از دکتر روحانی سخنرانی داشته است که فرازهایی از این اظهارات در ذیل آمده است.
 
 ۱.واعتصموا بحبل الله جمیعا ولاتفرقوا. ماباید منادی وحدت واخوت اسلامی باشیم دنبال دو قطبی شدن مردم نباشیم اگر وحدت و همبستگی نباشد نه امنیتی می ماند و نه فرهنگ و نه تمدن و اقتصاد و نه آبادانی. من به همه ستادهای انتخاباتی و هواداران سایر کاندیداها سلام می گویم.
 
۲.مردم سل
سله باید متحد باشیم‌ سلسله اندازه دکتر روحانی مظلوم است. به دلیل دوشقه شدن جمعیت سلسله بین خرم آباد  نورآباد در هر انتخاباتی باید امن یجیب بخوانیم. حیدری مقدم بانی هویت سلسله است و همانطوری که الشتررا شهرستان تبدیل کردند باید الشتر حوزه انتخابیه مستقل بشود و دولت تدبیر و امید لایحه استقلال سلسله را به مجلس تقدیم کرد.
 
۳.دولت روحانی دولت محرومان و مستضعفان است‌. این دولت با تداوم یارانه‌ها، با وجود کاهش شدید قیمت نفت و لایحه افزایش مستمری محرومین به سه برابر در قانون برنامه ششم ، نشان داده که حامی واقعی محرومان است.
 
۴.تنها راه محرومیت زدایی و رفع بیکاری رشد اقتصادی است و برای رشد اقتصادی بازارهای ما باید رونق بگیرد. راه رونق بازار گسترش تجارت جهانی و اقتصاد مقاومتی و رقابتی است. اقتصاد مانند فوتبال باید با بازارهای جهانی رقابت نماید تمام بانک های ایران اندازه یک بانک اروپایی نمی شود.
 
۵.اقتصاد ایران در مقابله با اقتصاد دنیا مانند قطره است در برابر دریا و هرچه مقاوم سازی بشود توان مقابله با اقتصاد تجارت جهانی را ندارد. تنها راهش هم پیوندی با اقتصاد جهانی و بازارهای تجارت آزاد است.
 
۶.برای توسعه تجارت باید تحریم های فلج کننده رفع بشود و باید برجام تداوم یابد و باید تنش زدایی و گفتگوی تمدن ها و دیالوگ بین ایران و جامعه جهانی انجام بشود. کاری که دولت روحانی در پیش گرفته و ما حق بازگشت به عقب نداریم.
 
۷.رفع تحریم ها دو دسته است‌. یکی تحریم های هسته ای زیر فصل هفتم منشور و دیگری تحریم های یک جانبه امریکا و اروپا. مقام معظم رهبری در خط قرمز اعلامی فقط چارچوب مذاکرات را موضوع هسته ای تعیین کردند ولی بسیاری تحریم های غیر هسته ای هم برداشته شد و این عوام فریبی است لغو تحریم های غیر هسته ای هم مورد انتظار ملت قرار گرفته است. درحالیکه موضوع و چارچوب مذاکرات فقط موضوع  هسته ای بوده است. 
 
۸.جناب روحانی تعهد کردند که رای شما رای به لغو تحریم های غیرهسته ای و تجارت آزاد بین المللی و توسعه و رونق بازارها و رفع بیکاری و محرومیت زدایی واقعی است.
 
وقتی که همزمان با میوه دادن برجام روی موشک شعار نابودی ۷ میلیون جمعیت فلان رژیم را می نویسیم یعنی جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت شما چطور و با کدام استدلال حقوقی می توان شعار داد که  ۷ میلیون انسان را با موشک هدف قراربگیرند. توسل به زور در روابط بین المللی نقض قاعده erga omnes و خلاف بند ۴ ماده ۲ منشور ملل متحد است.
 
مقام‌معظم رهبری در اجلاس عدم تعهد بیان داشتند که مقصود نابودی دموکراتیک اسراییل و بازگشت آوارگان و انتخاب دولت فلسطینی است. امام ره فرمودند مسئله فلسطین مسئله جهان اسلام است. اگر همه جهان اسلام علیه اسراییل بسیج شدند ما هم در خط مقدم مبارزه هستیم نه اینکه کشورهای عربی از سوژه ایران هراسی باج بگیرند.
 
من هم می گویم مرگ بر اسراییل ولی این مرگ باید با عقلانیت و راهکارهای حقوقی باشد.
 
۹.تا زمانی که مسایل خاورمیانه و فلسطین و سوریه حل نشود؛ مشکل بیکاری جوان ایرانی حل نخواهدشد. ما به روح شهید تهرانی مقدم درود می فرستیم و ازداشتن قدرت بالستیک موشکی و تقویت دفاع نظامی به حکم ((واعدوا لهم مااستطعتم من قوه))اوجب واجبات است ولی عقل هم خوب چیزی است. ما هم به محمدجواد ظریف نیاز داریم وهم به حاج قاسم سلیمانی.

انتهای پیام/

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group