دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

 روحانی متشکریم که ما زنان را فقط برای رای نخواستی

روحانی متشکریم که ما زنان را فقط برای رای نخواستی

نماینده مردم تهران گفت: روحانی متشکریم که ما زنان را فقط برای رای نخواستی و در این دوره 4 ساله برای اولین بار سه معاون رئیس جمهوری زن، اولین فرماندار اهل سنت زن و اولین سفیر جمهوری اسلامی زن را در دولت خود به کار گرفتید.

به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گردهمایی بانوان حامی حسن روحانی، با اشاره به استقبال گسترده بانوان طرفدار حسن روحانی عنوان کرد: من شور و شوق شما را قبلا از راه آهن تا تجریش دیدم و امیدوارم با کمک خداوند منان جشن پیروزی ریاست جمهوری آقای روحانی را در این ایام بگیریم.

وی با تشکر از حسن روحانی به دلیل حمایت او از جامعه زنان در طول چهار سال گذشته، اظهار کرد: روحانی متشکریم که ما زنان را فقط برای رای نخواستی و در این دوره 4 ساله برای اولین بار سه معاون رئیس جمهوری زن، اولین فرماندار اهل سنت زن و اولین سفیر جمهوری اسلامی زن را در دولت خود به کار گرفتید.

سلحشوری با اشاره به برجام گفت: روحانی متشکریم که برجام را به سرانجام رساندی، چه ناسپاسند آنان که می گویند برجام چه کرد؟ باید به آن ها بگوییم برجام سایه جنگ را از کشور ما دور کرد. برجام از ونزوئلای دیگر شدن ایران جلوگیری کرد. برجام نفت در برابر غذا را نفی کرد. برجام عزت ایرانی را دوباره به ایرانیان برگرداند. چه ناسپاسند آنان که امنیت کنونی ما را قدر نمی دانند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group