دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي گفت: ايران در مقايسه با امارات، عربستان، روسيه و ونزوئلا، تنها كشور صادر كننده نفت است كه با وجود افت شديد قيمت نفت، هم رشد اقتصادي را بالاي ٧ درصد ارتقاء داده و هم تورم را تك رقمي كرده است.

 

ميرحسين سيدزاده نماينده سابق مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار ستاد نمايندگان ادوار حامي دكتر روحاني، با اشاره به عملكرد مثبت دولت يازدهم طي چهار سال گذشته گفت: ايران در مقايسه با امارات، عربستان، روسيه و ونزوئلا، تنها كشور صادر كننده نفت است كه با وجود افت شديد قيمت نفت،هم رشد اقتصادي را بالاي ٧درصد ارتقاء داده و هم تورم را تك رقمي كرده است.

سيدزاده تصريح كرد: در شرایطی که کاهش رشد اقتصادی در امارات متحده عربي ٥٠٪‏ ، عربستان ٦٦٪ ‏، روسيه ١/٥- و نرخ تورم دورقمي، ٨- و تورم ٧٢٠ درصدي در ونزوئلا وجود دارد اما ايران توانسته رشد اقتصادي مثبت بالاي ٧ درصد را داشته باشد.


وي ادامه داد: از سال ٩٢لغايت ٩٥، اعتبارات جاري كشور ٧٣٪‏ و عمراني ٩١٪‏ افزايش داشته است. در سال٩٢ همچنین متوسط حقوق كارمندان دولت (رسمي و پيماني) از ١/٥٩٠/٠٠٠ تومان به ٣/٥٣٠/٠٠٠ تومان در سال ٩٦ رسيد يعني ٢/٣برابر افزايش يافته است.

 

نماینده سابق مردم مرند در مجلس خاطرنشان کرد: در دولت يازدهم متوسط حقوق فرهنگيان  در سال ٩٢ از١/٢٥٠/٠٠٠تومان با اجراي طرح رتبه بندي به ٢/٨٥٠/٠٠٠تومان در سال ٩٦رسيد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group