دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تشریح دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید گفت: دولت یازدهم با برنامه ریزی و میدان دادن به نسل جوان امید به زندگی را در این قشر از جامعه زنده کرد.

 

به گزارش ستاد نمایندگان ادوار حامی دکتر روحانی، حجت الاسلام احمد مازنی شنبه شب در همایش حامیان روحانی در شهر دهدشت اظهار داشت: دولت روحانی با برنامه ریزی و استفاده از حضور نخبگان در همه زمینه ها توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در مجامع بین المللی را سرعت بخشید.

وی حمایت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی را از دیگر دستاوردهای دولت روحانی در حمایت از جوانان دانست و گفت: با این رویکرد زمینه حضور جوانان برای ارائه دیدگاه های خود در راستای توسعه ایران اسلامی نیز فراهم شد.

حجت الاسلام مازنی با اشاره به اینکه، ایران در هشت سال دولت گذشته در حصر عمیقی به سر می برد بیان کرد: مردم با انتخاب آقای روحانی زمینه توسعه همه جانبه ایران در مجامع بین المللی را فراهم کردند.

وی با اشاره به اینکه دولت روحانی در چهار سال نخست مشغول آوار برداری دولت گذشته بود، اضافه کرد: دولت تدبیرو امید در چهار سال آینده با برنامه ریزی زمینه ارتقای زندگی اجتماعی را برای ملت ایران فراهم خواهد کرد.

وی توجه به جامعه هنرمندان را از دیگر افتخارات دولت یازدهم دانست و افزود: دولت با برنامه های عملی و توجه به افراد نخبه و هنرمند توانست به خوبی کشتی به گل نشسته را به سرمنزل مقصود برساند.

حجت الاسلام مازنی تاکید کرد: باحضور پرشور مردم در انتخابات و همکاری آنان در چهار سال آینده زمان کاشت، داشت و برداشت برای همه آحاد مردم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group