دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مرکزی حسن روحانی، حمایت خود را از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

به گزارش سایت ستاد نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی حامی روحانی، "محمدرضا عارف" همچنین امروز با حضور در ستاد اقوام، مذاهب و ادیان حسن روحانی با نیروهای فعال در این ستاد گفت‌وگو و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

عارف همچنین در این بازدید در پیامی خطاب به اقوام و مذاهب ایرانی گفت: خواهران و برادران ما در اقوام و مذاهب مختلف ایرانی همواره به گفتمان اصلاحات رأی داده‌اند؛ چراکه این گفتمان را پیگیر حقوق قانونی خود از جمله حقوق مصرح در فصل سوم قانون اساسی می‌دانند. لذا این‌بار هم امیدواریم که این خواهران و برادران عزیز ما با حضور جدی در پای صندوق‌های رأی، به تداوم مسیر عقلانیت و اصلاح که آغاز شده، کمک کنند.

انتهای پیام/

منبع:ایسنا

نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی گفت: از سال 1392 تاکنون 3468 بنگاه و واحدهای صنعتی غیرفعال به چرخه تولید پیوسته‌‌اند.

 

"غفار اسماعیلی" نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ستاد نمایندگان ادواری حامی دکتر روحانی، با اشاره به عملکرد مثبت دولت یازدهم طی چهار سال گذشته گفت: یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه تلویزیونی خود بصراحت اعلام کرد، 50 درصد بنگاه‌ها و واحدهای صنعتی کوچک و متوسط تعطیل شده است اما این در حالی است که براساس بررسی دقیق تنها 14 درصد واحدهای مذکور غیرفعال هستند.


وی ادامه داد: از سال 1392 تاکنون 3468 بنگاه و واحدهای صنعتی غیرفعال به چرخه تولید پیوسته‌‌اند.

اسماعیلی تاکید کرد: با 17000 میلیارد تومان وام رونق کسب و کار، بخش قابل ملاحظه‌ای از واحدهای تولیدی فعال با ظرفیت پایین به ظرفیت اصلی خود بازگشته و از طریق ستاد تسهیل و رفع موانع تولید اقتصاد مقاوتی هم بخش دیگری از تولیدی‌های غیر فعال کشور و یا آن‌هایی که به تملک بانک‌های عامل درآمده بودند به چرخه تولید بازگشتند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مجموع 24000 واحد صنعتی تکمیل ظرفیت شده و واحدهای مجددا فعال شده‌ اکنون در کشور وجود دارد.

انتهای پیام/

 

 

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group