دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها


نماینده اسبق مردم مرند_جلفا گفت: كاهش نرخ تورم در سال ٩٥ به ٩ درصد رسيد در صورتي كه اين عدد در سال ٩٢ برابر ٣٤/٧٪‏ بوده است.

 

دکتر میرحسین سیدزاده در گفت و گو با خبرنگار ستاد نمایندگان ادوار حامی دکتر روحانی گفت: در دولت قبل كشور وارد كننده بنزين و گازوئيل بود ولي در سال ٩٦ به خودكفايي اين دو كالا استراتژيك رسيديم، موردي كه از فرمايشات مقام معظم رهبري از دكتر روحاني در ابتداي دولت يازدهم بوده عملي شده است.

مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: كاهش نرخ تورم در سال ٩٥ به ٩ درصد رسيد در صورتي كه اين عدد در سال ٩٢ برابر ٣٤/٧٪‏ بوده است، رشد اقتصادي در سال ٩١ برابر با منفي ٦/٨ درصد بود كه اين عدد در سال ٩٥ به مثبت ١١/٢ درصد رسيد، تراز تجاري كشور از منفي ٢٠٨٨٤ ميليون دلار در سال ٩١ به مثبت ٢٤٦ ميليون دلار رسيد، توليد ناخالص ملي از ٢/٧٪‏ در سال ٢٠١٥ به ٦/٥٪‏ در سال ٢٠١٧ افزايش يافت.


دکتر سیدزاده تاکید کرد:جايگاه اقتصادي ايران شامل بهبود ٣٥ سلسله اي در شاخص نوآوري جهاني و رشد ٢٨ پله اي در شاخص ريسك اعتباري و رشد ٢٨ پله اي شاخص كارآفرين و توسعه و جهش ١٤ پله اي در شاخص كيفيت زندگي از ديگر دستاوردهاي دولت يازدهم دكتر روحاني بوده است.

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group