سه شنبه 1 اسفند 1396 | Tuesday 20 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۶۱,۰۰۰ ۱,۴۶۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۴۹۶,۰۰۰ ۱,۴۹۶,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۷,۰۰۰ ۷۳۷,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۲,۰۰۰ ۴۴۲,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

به نقل از ایلنا، این سخنرانی با حاشیه‌هایی همراه بود: تا پیش از حضور روحانی در سالن شهید بابایی قزوین، خیل کثیری از مردم برای حضور در این سخنرانی حضور یافته بودند. نکته جالب در این مساله، به همراه داشتن شال و پرچم‌هایی بنفش بود به گونه‌ای که تنها عده‌ای اندک از این شال‌ها و پرچم‌ها به همراه نداشتند. 

اصلاحات زنده باد، روحانی پاینده باد؛ یار دبستانی من؛ وصیت هاشمی، حمایت از روحانی؛ آزادی اندیشه بی‌روحانی نمیشه؛ سلام بر روحانی، درود بر خاتمی؛ خامنه‌ای زنده باد، روحانی پاینده باد؛ و... از جمله شعارهایی بودند که توسط حاضران مکرر و بی وقفه در این نشست سر داده شد. حضور اقشار مختلف با لباس های محلی و همچنین وزرشکاران، زنان و جوانان در این نشست چشمگیر بود.  

با ورود روحانی حاضران به تشویق ممتد او پرداختند. حجت الاسلام شیخ قدرت الله علیخانی، حجت الاسلام ناصر قوامی، محمد نهاوندیان، محمدرضا نعمت زاده و مرتضی بانک و محمد علیخانی و... از جمله کسانی بودند که در این همایش در کنار رییس جمهور حضور داشتند. 

در هنگامی که روحانی درصدد آغاز سخنرانی خود بود مردم قزوین به صورت هماهنگ شعار «روحانی دوستت داریم» را بیان کردند که رییس دولت تدبیر و امید در پاسخ به این ابراز احساسات از مردم قزوین تشکر کرد.

نکته جالب در این همایش این بود که بلندگوی همایش در چندین مقطع از جمله در ابتدای سخنرانی رییس جمهور قطع شد که روحانی دراین باره با تبسم گفت: شما در کشور ما سراغ دارید که مشکل بلندگو حل شده باشد؟ باید این مشکل را هم برای همیشه حل کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group