دوشنبه 30 بهمن 1396 | Monday 19 February 2018

پربازدیدترین

برگزیده

نرخ طلا و ارز

نوعقیمت ( ریال )
دلار آمریکا 37150
پوند انگلیس 52149
درهم امارات متحده عربی 10116
ين ژاپن 34925
یورو 46136

نوعقیمت امروزقیمت گذشته
سکه طرح قدیم
۱,۴۷۱,۰۰۰ ۱,۴۷۱,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۵۰۱,۰۰۰ ۱,۵۰۵,۰۰۰
نیم سکه
۷۳۸,۰۰۰ ۷۳۸,۰۰۰
ربع سکه
۴۴۴,۰۰۰ ۴۴۳,۰۰۰
سکه گرمی
۲۹۹,۰۰۰ ۲۹۹,۰۰۰

روزنامه ها

نماینده مردم ایلام در دور هشتم مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ کناره گیری قالیباف به دلیل از دست دادن پایگاه و رای خود طی مناظره روز آخر بود و نمی خواست برای سومین بار طعم شکست را بچشد.

"داریوش قنبری" نماینده مردم ایلام در دور هشتم مجلس در گفتگو با خبرنگار ستاد نمایندگان ادوار حامی دکتر روحانی، در تشریح دلایل کناره گیری آقای قالیباف از دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای قالیباف در مجموع رای چندانی نداشت به همین دلیل هم کنار رفت یعنی آن چهره تکنوکرات اصولگرایی که از خود ترسیم کرده بود در مناظره آخر از میان رفت.

 

وی ادامه داد: قالیباف با شعار ایجاد شغل تلاش کرده بود در قامت یک محاسبه گر تکنوکرات اعلام کرد که چگونه می خواهد شغل ایجاد کند زیرا کرده بود می خواهد با تولید هر یک میلیون تن محصول پتروشیمی اضافی، برای 600 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد اشتغال کند، همچنین در کنار آن برای 5 میلیون نفر هم شغل بوجود بیاورد.

 

قنبری تاکید کرد: زمانی که به هر حال قالیباف این دیدگاه خاص را مطرح کرد خواست روحانی را به عنوان یک تحلیل و نظریه زیر سوال ببرد اما رئیس جمهور با تکیه بر نظر کارشناسی بحث ایجاد اشتغال را از طریق تولید اضافی پتروشیمی ها به هم ریخت در نتیجه پایگاه تکنوکراتی آقای قالیباف در همان مناظره مخدوش و دست وی از لحاظ مسایل اقتصادی خالی شد.

نماینده مردم ایلام در دور هشتم مجلس بیان داشنت: در حوزه سیاست داخلی و آزادی های شهروندی هم با بحث لوله کردن که آقای روحانی مطرح کرد غافلگیر شد و پاسخی نداشت، در بحث سیاست خارجی هم به دلیل حمایت وی از حمله کنندگان به سفارت عربستان سعودی کاملا مشخص شد لذا چهره تکنوکراتی قالیباف در عرصه اقتصادی و سیاست خارجی مخدوش شد و عملا آرای وی در مناظره ها به روحانی منتقل شد.

 

وی تصریح کرد: معتقدم کناره گیری قالیباف به این دلیل است که دیگر وی پایگاه خود را از دست داد، اساسا رای خاصی هم برای قالیباف باقی نمانده که بخواهد به سمت و سوی نامزد خاصی برود و از روز جمعه قالیباف رای خود را از دست داد و نمی خواست برای سومین بار طعم شکست را بچشد.

 

قنبری تاکید کرد: روحانی توانسته آرای خوبی را تاکنون کسب کند و در مجموع مناظره روز جمعه و اظهارات روحانی رعب و وحشتی را در اردوگاه اصولگرایان ایجاد کرده و بعید نمی دانم شخص آقای رئیسی هم از رقابت های انتخاباتی کنار بکشد زیرا می دانند روحانی بلا منازع بوده و نمی توانند نتیجه خوبی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

تمامی حقوق محفوظ است ، طراحی شده توسط FANI ،

Template Design:fani Group